Odwiedziło nas 290446 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ OJCA

Dzień Ojca, który odbył się dzisiaj popraz pierwszy w historii szkoły w klasie pierwszej w ZSP w Słowikowie. Uroczystość rozpoczeła się od zaśpiewania tatusiom sto lat i wręczeniu własnoręcznie wykonanych laurek oraz wypisanych życzeń. 
Następnie zasiedli wszyscy do stołu aby wspólnie porozmawiać oraz spróbować pysznych smakołyków przygotowanych przez mamy, za które sredecznie dziękujemy. Dzieci samodzielnie przygotowały stół, rozłożyły obrus,  naczynia, serwetki.  Pilnowały aby wszytsko wyglądało jak należy. Kolejnym punktem programu było odnalezienie przez tatusiów swojego portretu, który wykonały dzieci. Ojjj niektórzy tatusiowie mieli z tym problem i  musza się przyzwyczaic do nowego wizerunku, który przygotowały im pociechy. Następnie przeprowadzono konkurencje w której tato i dziecko sprawdzali na ile znają siebie nawzajem. Tatusiowie odpowiadali na pytania dotyczące dzieci i na odwrót. Kolejną konkurencja było zaplecenie warkocza :) Panowie byli bardzo dzielni, pracowali  w pocie czoła i z róznym efektem ukończyli zadanie :) Ostatnim punktem było wspólne pamiątkowe zdjęcie. 

To było bardzo miłe spotkanie :) Tatusiowie za rok koniecznie powtórka :)

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".