Odwiedziło nas 290429 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

25 czerwca 2015r. o godz. 14.00 rozpoczęło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków oraz klasy zero, która od września rozpocznie naukę w klasie I.

 

Na spotkanie licznie przybyli Rodzice, Pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne. Program artystyczny zaprezentowała najmłodsza grupa przedszkolna pod opieką Pań: Renaty Goińskiej i Joanny Schillak. Dzieci wystąpiły bardzo ładnie z wierszykami zebranymi w całość pt.: „Wakacje tuż, tuż” i piosenkami o treści wakacyjnej min..: „Jestem podróżnikiem”. Następnie scenę zajęli „Absolwenci klasy „0”, którzy przedstawili montaż poetycki pt.: „Kiedy pójdę do szkoły” i zaśpiewali „Piosenkę na lato”. W dalszej części programu zerówka wystąpiła z wesołymi scenkami humorystycznymi oraz układem tanecznym, z użyciem kolorowych pomponów. Druga część spotkania poświęcona została wręczeniu dzieciom przez Panią Dyrektor i wychowawców pamiątkowych książek, dyplomów i zdjęć a takżedrobnych upominków. Kolejnym mniej oficjalnym punktem zakończenia przedszkola było zaproszenie wszystkich na słodki poczęstunek, przygotowany specjalne przez rodziców klasy zero i opiekunów. Uroczystość powoli dobiegała końca, choć dzieci jeszcze dobrze się bawiły w wesołym kółku na środku sali, przypominając sobie kolejno zabawy ruchowe ze śpiewem np. „Julijanka”, „Różyczka”, „Stary niedźwiedź”, „Ojciec Wirgiliusz”, „Karuzela”, „Jawor, jawor” itp. Tym akcentem pożegnano przedszkole i powitano na dobre „Lato”.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za udział i pomoc w przygotowaniu tej miłej uroczystości.

 

 

W roku szkolnym 2014/2015do „klasy zero” uczęszczali:

 

1.Marta Bigoszewska

2.Jagoda Błaszczyk

3.Łukasz Czwójdak

4.Adam Kowalski

5.Martyna Krawczyk

6.Magdalena Kryszak

7.Dawid Kubasik

8.Filip Lewandowski

9.Szymon Wierzelewski

10.Miłosz Wiszniowski

11.Kornelia Witkowska

 

Wychowawca: Maria Czech

Nauczyciel wspomagający: Anna Szmańda

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".