Odwiedziło nas 290466 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Dnia 26.06.2015r. o godzinie 12:00 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi ,,RAZEM” podsumowało pracę szkoły na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2014/2015 w Sali Wiejskiej w Słowikowie.

W tym roku po raz pierwszy po 13 latach uczniowie klasy 4 ukończyli edukacje w Słowikowskiej Szkole. Warto zaznaczy, że troje uczniów uzyskało wysokie wyniki w nauce i z rąk p.Dyrektor Elżbiety Przybylskiej otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem. Byli to: Natalia Kwapich, Wiktoria Kupś i Mariusz Sobkowiak. Pozostali uczniowie otrzymali za osiągnięcia w nauce i sporcie nagrody książkowe. Pożegnano również nauczycieli, którzy zakończyli pracę w tym roku szkolnym w ZSP w Słowikowie. Pani dyrektor serdecznie podziękowała: p. Beacie Pruss – nauczycielowi matematyki, p.Sylwi Leszczyńskiej – nauczycielowi j. angielskiego, p. Piotrowi Błaszczyk, który prowadził zajęcia z techniki. Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany prze klasę trzecią z wychowawczynią p. Iwoną Szczepańską oraz drużyna zuchowo – harcerska ,,Leśne Skrzaty ‘’ prowadzona przez p. Agnieszkę Kotońską i p. Ewę Matkowską.

Rewalidacja: wychowawcy: Renata Szumera i Iwona Szczepańska oraz terapeuta: Małgorzata Kamińska i opiekunowie: Joaanna Miśkiewicz i Danuta Witkowska

Grupa przedszkolna 3 i 4 latków: Wychowawca Renata Goińska i pomoc N-l: Joanna Schillak

Klasa 0 – wychowawca: Maria Czech oraz nauczyciela wspomagający: Anna Szmańda

Klasa 1 – wychowawca: Ewa Matkowska i pomoc n-l: Agnieszka Hartwich

Klasa 2: wychowawca: Agnieszka Kotońska

Klasa 3: wychowawca: Iwona Szczepańska

Klasa 4: wychowawca: Paweł Pilarski

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".