Odwiedziło nas 290266 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - ANDRZEJKI 2015

Stowarzyszeniowe „Andrzejki”

26.11.2014r. w Sali Wiejskiej w Słowikowie w godzinach popołudniowych odbyła się „Zabawa Andrzejkowa” dla dzieci z Zespołu Szkolno -  Przedszkolnego, prowadzonego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „RAZEM” w Słowikowie. Wieczór wróżb przygotowali nauczyciele: Renata Goińska, Iwona Szczepańska i Anna Szmańda.


Dzieci tego dnia spotkało masę niespodzianek: mogły wróżyć sobie przyszłość, zakręcić kołem fortuny, zobaczyć prawdziwą szklaną kulę oraz spotkać się z wróżkami, które przeprowadzały różnego rodzaju przepowiednie. Chętni do poznania przyszłości wróżyli sobie, przelewając roztopiony wosk przez otwór klucza, a następnie,, odczytują” cień rzucany przez odlew. Moment oczekiwania na kolejne wróżby był zapełniony wesołymi konkursami i zabawą przy muzyce, którą zapewnił  DJ Kamil Markowiak. W przerwach można było przekąsić coś słodkiego. Nad całością zabawy czuwała p. Dyrektor Elżbieta Przybylska.
Tradycji stało się zadość, wróżby zostały przeprowadzone, a czy się spełnią? zobaczymy w przyszłości.

Tegoroczne Andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będą fotografie wykonane podczas ,,wieczoru wróżb i tańca”. 

 

Anna Szmańda

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".