Odwiedziło nas 290267 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZSP W SŁOWIKOWIE


 

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZESPOLE SZKOLNO –PRZEDSZKOLNYM W SŁOWIKOWIE

 

21.01.16r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem”, które prowadzi szkołę i przedszkole we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Słowikowie zorganizowało uroczyste spotkanie Dziadków i wnuków.               

 

Uroczystość odbyła się w godzinach od 12.00 do 15.00 na Sali Wiejskiej w Słowikowie. Pani Dyrektor Elżbieta Przybylska powitała przybyłych gości i złożyła serdeczne życzenia z okazji Ich święta. Na początek uczniowie zaprezentowali z każdej klasy i grupy przedszkolnej krótki występ były :wiersze, piosenki, scenki humorystyczne i gromkie  „100 lat„ dla przybyłych gości. Wnukowie wręczyli w ramach upominku własnoręcznie zrobione „etui na okulary lub telefon”.  Jako słodki upominek od organizatorów uroczystości, wjechał na salę olbrzymi tort z racami. Rodzice przygotowali na to spotkanie kawę oraz liczne ciasta i słodkości dla wszystkich uczestniczących w imprezie. Tradycyjnie pomogli bardzo dużo w obsłudze gości i podczas organizacji tej uroczystości, śmiało można powiedzieć, że na pomoc Rodziców zawsze placówka może liczyć. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Kamil Murawiak, który przygrywał podczas uroczystości. Dziadkowie i wnukowie uczestniczyli także w wesołych konkursach.  Spotkanie było bardzo wesołe i udane. To już kolejny rok, kiedy frekwencja uczestników spotkania była bardzo duża. Do dziś dzieci i dziadkowie wspominają swoją wspólną zabawę. Cieszymy się, że dostarczyliśmy wielu pozytywnych emocji.

 

Anna Szmańda

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".