Odwiedziło nas 169754 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Informacje o Stowarzyszeniu

Aktualny skład ZSP w Słowikowie:

 

mgr inż. Elżbieta Przybylska - dyrektor szkoły, Prezes Stowarzyszenia, prowadzi

Biologie

 

Przedszkole grupa 3 i 4 latków:

 

Renata Goińska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca oddziału przedszkolnego prowadzi:

  • zajęcia rewalidacyjne
  • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
  • zajęcia dodatkowe w przedszkolu

 mgr Monika Kotarska - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym prowadzi:

  • zajęcia świetlicowe w przedszkolu

 

Przedszkole grupa 5 - 6 latków:

 

Joanna Miśkiewicz – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca oddziału przedszkolnego prowadzi:

  • zajęcia wspomagania i korygowania rozwoju dzieci w przedszkolu
  • zajęcia świetlicowe w przedszkolu
  • zajęcia dodatkowe w przedszkolu

mgr Monika Górna -  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym

  • zajęcia świetlicowe w przedszkolu

 

 

 

Szkoła podstawowa:

 

 mgr Julita Szoszorek  - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1 prowadzi:

  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
  • zajęcia rewalidacyjne
  • religia
  • zuchu i harcerze
  • koło aktywności twórczej
  • świetlica

 

mgr Iwona Szczepańska – pedagog szkolny, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy2 prowadzi:

  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 
  • koło taneczne
  • zajęcia rewalidacyjne
  • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

mgr Maria Czech - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3 prowadzi: 

  • zajęcia rewalidacyjne
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 
  • koło flażoletowe
  • świetlica

 

mgr Anna Szmańda – edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający w klasie 3 prowadzi: 

  • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 
  • zajęcia rewalidacyjne
  • koło taneczne
  • świetlica
  • samorząd uczniowski

mgr Magdalena Pęczkowska – pedagog, wychowawca klasy 4 prowadzi

  • język polski
  • zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
  • świetlica
  • edukacja prawna
  • koło mediacji

Agnieszka Hartwich – nauczyciel wspomagający w klasie 4 prowadzi:

  • bibliotekę 
  • zajęcia rewalidacyjne
  • koło aktywności twórczej

 

mgr Ilona Michalak – wychowawca klasy 5 prowadzi:

  • przyrodę
  • geografie
  • informatykę 
  • zajęcia rewalidacyjne
  • zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze
  • koło krajobrazowo – fotograficzne
  • zuchy i harcerze

 mgr Ilona Budkowska – wychowawca klasy 6 prowadzi:

 

  • chemie
  • matematykę
  • zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
  • świetlice

 

 

mgr Paweł Pilarski, wychowawca klasy 7 prowadzi:

  • wychowanie fizyczne
  • zajęcia komputerowe
  • gimnastykę korekcyjną
  • koło sportowe
  • zajęcia techniczne

 Izabela Kubacka  pomoc nauczyciela w klasie 7

 

mgr Łukasz Zalewski –prowadzi:

  • język polski
  • zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

 

Renata Szumera prowadzi: -

  • religię
  • zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  • świetlicę

 

mgr Iwona Łukomska prowadzi: -

  • plastykę
  • muzykę

 

 

mgr Kamila Nowicka prowadzi: -

  • zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze

 

mgr  Justyna Paluch prowadzi: -

  • język rosyjski

mgr Paulina Wojciechowska prowadzi:

  • język angielski
  • zajęcia dydaktyczno wyrównawcze
  • bibliotekę

mgr Beata Prus prowadzi:

  • fizykę

 Ewa Grącka prowadzi:

  • język angielski

 

Daria Lewandowska – logopeda

Weronika Słowińska – Zielińska – rehabilitacja

Bogusława Dziel- szkolna pielęgniarka

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".